Eşya Depolama

Bahçeşehir eşya depolama ya da eşya deposu aramaya artık son! Firmamız hem eşyalarınızı taşıyor hem de depoluyor. Depolama fiyatları konusunda detaylı bilgiye sayfamızdan ya da müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz. 

Ev Eşyalarının Depolanması 

Firmamız Bahçeşehir ev depolama konusunda tecrübeli, depolama konusunda tarihi bir geçmişe sahiptir. En iyi depolama imkanları ile eşyalarınızı istediğiniz  kadar depolarımızda koruyoruz. 

Eşya depolama son yıllarda İstanbul’da çeşitli sebeplerden dolayı en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Sizler ev ya da ofis eşyalarınızı uygun fiyatlarla İstanbul eşya depolama firmamız sayesinde depolama işleminden faydalanabilirsiniz.

 

Eşya depolama hizmetlerini tamamen şeffaf bir şekilde yerine getiren Bahçeşehir evden eve nakliyat ile yerine getiriyoruz. Kurumsal kimliğimiz ile İstanbul’da eşyalarınız bütün ya da parçalar halinde depolanıyor. Eşya depolama konusunda ön sözleşme firmamız ve müşterilerimiz arasında yapılmaktadır. Ön sözleşmede eşyalarınızın ne kadar süre ile depolanacağı, depolanma  süresinde aylık ödemelerin nasıl yapılacağı depolanma dışında nakliyeler için ayrı bir fiyat tarifesi yüklenir. 

Evden eve depolama ile eşyalarınız sigorta sistemimiz sayesinde korunmaktadır. Bahçeşehir eşya deposu konusunda ve sigortalama detaylarını müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları 

Bahçeşehir eşya depolama fiyatları konusunda sizlere kısaca bilgi verecek olursak; firmamız İstanbul genelinde depolama hizmeti sunmaktadır. Depolama fiyatları konusunda eşyalarınızın oranı göz önünde bulundurularak değerlendirilir.  

Eşya depolama şirketi olarak eşyalarınızın kaç oda salondan meydana geldiği ne kadar süre ile depolanacağı konuları depolama fiyatlarını belirleyen unsurlardır. Bahçeşehir’de oturuyor ve eşyalarınızı depolamak istiyorsanız firmamıza önceden haber verip depolama konusunda bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca depolama fiyatları hakkında uzun süreli depolanacak ise eşyalarınız nakliyelerde indirim sağlanır. 6 aydan fazla depolama süresi alan müşterilerimize ilk ay depolama ücreti tarafımızca sağlanır. 2. aydan sonra ödemelerini yapabilirler.